drukuj

Zarząd i Rada Nadzorcza spółki

 • Prezes Zarządu
 • Piotr Górski

 

W SportLive24 S.A. od kwietnia 2009 roku, gdzie odpowiada za pion wydawniczy, w tym organizację procesu wydawniczego i koncepcję rozwoju produktów. W dziennikarstwie zawodowo od 1982 roku. Pracował miedzy innymi w „Przeglądzie Sportowym”, czy „Polska The Times”. Przeszedł wszystkie szczeble kariery, począwszy od stażysty, redaktora działu informacji, działu publicystyki, następnie sekretarza redakcji, zastępcy redaktora naczelnego, a od 1 października 1994 roku - redaktora naczelnego („Przegląd Sportowy”). Jako redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego” (1994-2003) już przed laty dokonał rzeczy wydawałoby się niemożliwej. Zatem kiedy (1990) zaczął odpowiadać za stronę merytoryczną najstarszej polskiej gazety sportowej, „PS” znajdował się w najgłębszym, dotychczasowym kryzysie: średni nakład wynosił zaledwie 60 000 egzemplarzy, pismo ukazywało się tylko cztery razy w tygodniu i miało - w sumie - zaledwie 22 kolumny tygodniowo. W grudniu 2003 roku „Przegląd Sportowy” i „Tempo” mogły pochwalić się średnią dzienną sprzedażą ponad 90 000 egzemplarzy, ukazywały się na rynku wydawniczym sześć razy w tygodniu i miały co najmniej 110 kolumn tygodniowo (plus aż dwanaście mutacji regionalnych). W 1985 roku Piotr Górski otrzymał Nagrodę Młodych im. Kaczmarka, przyznawaną najlepszemu polskiemu dziennikarzowi sportowemu, który nie ukończył 30 lat, a dzisiaj - po niemal 25 latach od tego momentu - buduje nową potęgę w naszej prasie.

 

 

 • Wiceprezes Zarządu
 • Michał Siergiejuk

 

Absolwent warszawskiej AWF oraz Wydziału Dziennikarstwa na UW. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: w biurze reklamy Przeglądu Sportowego (2003-2006) oraz AWR Wprost (2008), gdzie koordynował projekty specjalne wydawnictwa. Zrealizował komercyjne dodatki branżowe (Mała czarna), sportowe (EURO2008) oraz projekty dotowane z funduszy strukturalnych UE. W 2009 pracował w warszawskim oddziale Domu Mediowego Intermedia. Współpracował jako dziennikarz z Przeglądem Sportowym, Magazynem Olimpijskim, Playboyem i Polityką. Od 2009 związany ze Spółką SportLive24.

 

 

 • Przewodnicząca Rady Nadzorczej
 • Monika Miłkowska-Bruczko

 

 

 • Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
 • Sławomir Pawłowski

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży sportowej. W latach 1989-1995 był związany z Polonią Warszawa. Początkowo sprawował opiekę finansową i organizacyjną nad zespołem juniorów starszych Polonii Warszawa, która zakończyła się zdobyciem Wicemistrzostwa Polski w 1991 r. Następnie współpracował z pierwszą drużyną, która w 1993 wywalczyła awans do ekstraklasy.
W latach 1994-1995 pełnił funkcję dyrektora ds. sportu w MAWI Sp. z o.o. opiekującej się pierwszym zespołem Polonii Warszawa. Ponadto, w latach 1991- 1993 współpracował z Posłem na Sejm RP, Markiem Wielgusem, w sprawach prowadzonej przez niego Komisji Kultury Fizycznej Młodzieży i Sportu. Posiada doświadczenie biznesowe - pełnił m.in. funkcję wiceprezesa zarządu grupy kapitałowej Dominet S.A., gdzie nadzorował rozwój współpracy z partnerami i kontrahentami oraz rozwój produktów ubezpieczeniowych oferowanych w sieci sprzedaży. Ukończył wiele kursów specjalistycznych, m.in. z zakresu sprzedaży i zarządzania przedsiębiorstwem.

 

 

 • Członek Rady Nadzorczej
 • Tomasz Wójkowski

 

W latach 2008-2010 Prezes Zarządu SportLive24 S.A. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu i sprzedaży. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w firmach zajmujących się badaniami rynku - w I-Metria S.A. jako Dyrektor Projektów był odpowiedzialny za zarządzanie projektami realizowanymi w sektorze finansowym, natomiast w ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. na stanowisku Project Managera zarządzał projektami badawczymi na rynkach B2B, B2C oraz inwestycyjno-budowlanym.
Następnie pracował w Dominet Banku S.A., gdzie jako Dyrektor Departamentu Marketingu był odpowiedzialny za opracowywanie i realizację strategii marketingowej ze szczególnym uwzględnieniem marketingu sportowego. Zajmował się także polityką komunikacyjną oraz wykonaniem planu finansowego banku. 
Współpracował przy wdrożeniu pierwszego w Polsce projektu sponsoringu w sporcie opartego na modelu pośrednictwa finansowego z klubami sportowymi oraz stworzył strategię i zrealizował pierwszą w Polsce kampanię kart kredytowych, dedykowaną programowi sportowych kart płatniczych.

 

 

 • Członek Rady Nadzorczej
 • Dariusz Górnicki

 

Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
© SportLive24 S.A. 2008
Wszystkie prawa zastrzeżone