drukuj

O Wydawnictwie

Wierzymy w siłę Marki.

 

Celem naszego Wydawnictwa jest rzetelne docieranie z informacją do szerokiego grona Czytelników oraz dostarczanie klientom trwałej przewagi komunikacyjnej. Jesteśmy innowacyjną firmą, przygotowującą innowacyjne kampanie produktowe kierowane do grupy męskiej Czytelników w Polsce.
Doradzamy naszym klientom, w jaki sposób wykorzystać środki, aby skutecznie i efektywnie dotrzeć z reklamą do konsumentów.

 

Szczycimy się, że nasz zespół redakcyjny skupia najlepszych dziennikarzy, komentatorów i specjalistów z poszczególnych dyscyplin sportu, a naszymi korespondentami są popularni dziennikarze z całego świata. To dzięki Nim co miesiąc do rąk Czytelników trafia "Magazyn Futbol", czasopismo wydawane na najwyższym poziomie merytorycznym i edytorskim, czego dowodem są wyniki badań dotyczących oceny atrakcyjności, przyznające nam najwyższe noty. Jak na sportowców przystało, postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę, udowadniając, że zachowując wysoką jakość można pisać o sporcie i promować go w przystępnej dla Czytelnika cenie.

 

Przecież piszemy z pasją i jesteśmy zawsze blisko sportu!


 

Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
© SportLive24 S.A. 2008
Wszystkie prawa zastrzeżone