drukuj

Newsroom

Wsparcie promocyjne Magazynu Futbol

data: 03-11-2008
Wydawnictwo SportLive24 S.A. zaplanowało wsparcie promocyjne listopadowego Magazynu Futbol. Kampania potrwa w dniach 3-7 listopada. Działania promocyjne obejmą telewizję, Internet i interpromocję. Wsparcie promocyjne zostało ściśle powiązane z tematyką magazynu - spoty będą emitowane przed i w trakcie meczów piłki nożnej oraz programów sportowych o tej tematyce na kanałach nSport, Sportklub, TVP Sport oraz Canal+.

Andrzej Niemczyk doradcą zarządu spółki

data: 01-09-2008
Z dniem 1 września 2008, Andrzej Niemczyk, były trener kobiecej reprezentacji Polski w siatkówce objął stanowisko Doradcy Zarządu SportLive24 S.A.
Andrzej Niemczyk reprezentuje SportLive24 S.A. w mediach, a także na wszelkich wydarzeniach siatkarskich w kraju i na świecie. Na łamach magazynu Super Volley prowadzi rubrykę poświęconą technikom gry w siatkówkę. Często jako ekspert wypowiada się w ważnych kwestiach dotyczących siatkówki. Jego artykuły i felietony cieszą się dużym ...

Powołanie nowych komórek organizacyjnych

data: 04-06-2008
W efekcie rozwoju wydawnictwa SportLive24 S.A. od czerwca bieżącego roku w strukturze personalnej firmy nastąpiły zmiany:
Kierownictwo w Biurze Reklamy objęła Magdalena Maćkowiak, która jest odpowiedzialna za przestrzeń reklamową w magazynach Super Volley oraz Magazyn Futbol. Magdalena Maćkowiak wcześniej pracowała jako Dyrektor Marketingu i Zastępca Biura Reklamy w kanale tematycznym Grupy Polsat – TV Biznes, po zmianach w Polsat Media zajmowała się sprzedażą reklam w kanałach ...
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 
Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
© SportLive24 S.A. 2008
Wszystkie prawa zastrzeżone