drukuj

Newsroom

Magazyn Futbol od 26 sierpnia tańszy o ponad 5 złotych

26-08-2011

Od 26 sierpnia w kioskach nowy Magazyn Futbol w nowej cenie. Teraz tylko 4,50 złotych! Poprzednia cena wynosiła 9,95 zł. To nie jedyna bardzo korzystna zmiana w miesięczniku.

 

Piotr Górski, Redaktor Naczelny: - U nas słowo droższe pieniędzy! Tak jak obiecaliśmy przed miesiącem - mamy dla Was coś naprawdę super: począwszy od tego wydania "Magazyn Futbol" będzie kosztował prawie 5,50 mniej! Kiedy wszystko wokół drożeje, finansowi eksperci łapią się za głowę, gdy spoglądają na giełdowe notowania, to my jesteśmy znacznie tańsi. Ba, tniemy cenę o grubo ponad połowę i zamiast niemal dziesięciu złotych - teraz zapłacicie zaledwie 4.50!

 

Stajemy się też bardziej ekskluzywni: piękna okładka, grafika, teksty jeszcze bardziej przypominające futbolowy magazyn z prawdziwego zdarzenia. U nas nie ma żadnego przepisywania, bezmyślnej kalki artykułów z zagranicznych miesięczników, sprzedania się rozwiązaniom, które narzucają dziennikarze rzadko kojarzący Polskę i polskość. Zresztą każdy Czytelnik szybko przekona się, dlaczego warto być na dobre i złe z "Magazynem Futbol", a nie przyklaskiwać obcym wzorom, bo może skończyć się - oby nie! - jak w tym dowcipie: Anglik Mr Smith bawił w Paryżu. Zamierzał przejść przez ulicę - spojrzał w prawo, doszedł do środka jezdni, spojrzał w lewo... Pogrzeb odbędzie się w sobotę.

 

Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
© SportLive24 S.A. 2008
Wszystkie prawa zastrzeżone