drukuj

Magazyn Futbol

Miesięcznik Magazyn Futbol jest obecny na rynku od kwietnia 2006. Siłą magazynu są bezkompromisowość i dążenie do prawdy, kontrowersyjne materiały, rzetelne analizy i zajmujące wywiady.

 

W każdym numerze znajdują się teksty poruszające trudne tematy. Co miesiąc możemy pochwalić się ekskluzywnym wywiadem z jedną z światowych gwiazd piłki (do tej pory m.in.: Michel Platini, Ronaldinho, Lionel Messi, Gianluigi Buffon, Robinho, Roman Pawluczenko, Antonios Nikopolidis, Luka Modrić, czy Marco Materazzi), a także z gwiazdą sprzed lat (m.in.: Mario Kempes, Christo Stoiczkow, Paolo Rossi, Claudio Gentile, Gheorghe Hagi, Antonin Panenka, czy Hans van Breukelen).

 

W kwietniu 2009 roku tytuł wzmocnił swoje struktury redakcyjne o nazwiska z ekstraklasy dziennikarstwa sportowego. Związane jest to z realizacją przyjętej strategii Spółki i najbliższymi planami wydawniczymi. Na łamach ekskluzywnego Magazynu Futbol, kierowanego obecnie przez byłego redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego" Piotra Górskiego, pojawiło się bardzo dużo niezwykle interesujących tekstów znanych i uznanych autorów: Pawła Zarzecznego, Krzysztofa Stanowskiego, Janusza Basałaja czy Jacka Kmiecika. Do współpracy w tej swoistej Lidze Mistrzów dziennikarzy sportowych szef Magazynu Futbol i jednocześnie Dyrektor Wydawniczy SportLive24 zaprosił też między innymi Piotra Koźmińskiego, Łukasza Olkowicza, Przemysława Rudzkiego, Żelisława Żyżyńskiego, Michała Wodzińskiego, Marcina Harasimowicza, Kamila Gapińskiego oraz świetnego wokalistę, Janusza Panasewicza.

 

Wprowadzono sporo zmian, poczynając od wyraźnego zaakcentowania Cover story, poprzez całkowitą zmianę proporcji na rzecz futbolu polskiego, rezygnując jednocześnie z mało atrakcyjnych rubryk, tym samym przeznaczając miejsce na odważne i bezkompromisowe teksty.

www.magazynfutbol.pl

Realizacja: Ideo
CMS Edito Powered by:
© SportLive24 S.A. 2008
Wszystkie prawa zastrzeżone